Kód: D00991

Domovenka

Komentář(e): 0

Domovenka na rameno vycházkové uniformy nebo PS II

Cena 48,00 Kč
Zobrazit
Odhadovaná doba dodání 7 - 14 dní
Všechny nejprodávanější
  • Banner

Přilba HPS7000 H1

Hodnocení 

Zásahová přilba pro profesionální i dobrovolné jednotky

8 985,00 Kč

Historie ceny     Historie ceny

Nejnižší cena za posledních 30 dní byla 8 985,00 Kč

S DPH
Množství
Skladem

Popis

Hasičská přilba HPS 7000 PRO přináší do své kategorie zcela nové standardy a to nejen po stránce špičkové bezpečnosti ale i prvotřídní ergonomie, desingu a rozsáhlé variability. S touto přilnou získáte systém optimální ochrany hlavy pro všechny druhy zásahů.

Přilba HPS 7000 PRO s čirým integrovaným zorníkem pro ochranu obličeje, s fixací do protichemických obleků s ochranými brýlemi, vybavená čelním štítkem s adaptéry pro masky s rychloupínáky a volitelnými doplňky pro montáž externí svítilny nebo integrovanou přilbovou svítilnu HPS 7000.

V ceně přilby je Nomexový zátylník, vnitřní ochranné brýle, čirý štít se zamknutím zorníku proti nekontrolovatelnému sklápění, adaptéry pro masky s rychloupínáky (kandahár). 

Přilba je standardně dodávána bez polepů, ty je možno doobjednat, včetně jména a názvu obce.

Nabízíme přilby v barvě signální žlutá, na objednání jsou i jiné barvy. 

Střižena na míru pro každou hlavu

S tímto požadavkem vyvinula firma Dräger přilbu HPS 7000, přičemž na vývoji se svými zkušenostmi a potřebami podíleli hasiči z celého světa a všech oborů. Dvě velikosti skořepiny v kombinaci se třemi velikostmi vnitřního nosného systému pokrývají většinu tvarů obličeje a hlavy v rozsahu 50 až 66cm. Se svou hmotností cca 1580 g v základní verzi patří kromě toho k nejlehčím přilbám ve své třídě. Vedle pohodlného a pro kůži příjemného vnitřního vybavení z antialergických a poddajných materiálů se přilba Dräger HPS 7000 vyznačuje vysokou mírou pohodlí při obsluze i nošení.

Pohodlí je otázkou seřízení

Polstrovaný 4-bodový upínací systém umožňuje bezpečné a jednoduché přizpůsobení jakémukoli tvaru hlavy. Optimální vyvážení přilby může být individuálně nastaveno v oblasti zátylku a brady. Polstrování z Nomexu kromě toho zajišťuje, že přilba pohodlně sedí v jakékoliv situaci. Integrovaná temenní síťka umožňuje výškové nastavení přilby a zajišťuje dobré větrání. Pomocí snadno dosažitelného seřizovacího kolečka s pojistným mechanismem na vnější zadní straně skořepiny můžete i v průběhu zásahu snadno seřídit velikost nosné čelenky a upravit si tak komfort podle typu a délky vykonávané činnosti.

Design na nejvyšší úrovni

Ergonomická konstrukce přilby optimalizuje rozložení hmotnosti a umístění těžiště a zbavuje tak Vaše krční svaly zatížení. Velký a moderní zorník pro ochranu obličeje zajišťuje neomezený výhled a zároveň garantuje nejvyšší ochranné vlastnosti. Pro použití pod ochranným protichemickým oblekem může být zorník zafixován v horní úvrati. Bezpečnou alternativu nabízejí integrované sklopné ochranné brýle s možností nastavení vzdálenosti od obličeje, jejichž spodní okraj je opatřen ochrannou lištou z měkkého materiálu. Zorníky přitom ponechávají dostatek prostoru pro použití dioptrických brýlí nebo ochranné dýchací masky. Hasičská přilba HPS 7000 je však mnohem více než jen prostou součástí výstroje - je také Vaším osobním poznávacím znamením. Proto si můžete přílbu sestavit dle vlastních požadavků: Od celé řady volitelného příslušenství a barevných variant až po např. individuální emblém pro Váš čelní štítek.

Funkční systém

Jelikož si firma Dräger zakládá na tom, že nabízí komplexní systémová řešení, podařilo se nám pozvednout kompatibilitu našich produktů na novou úroveň. Univerzální a individuálně nastavitelný rychloupínací systém pro masky Dräger typové řady FPS 7000 (resp. Panorama Nova) poskytuje výkonnou a bezpečnou kombinaci maska-přilba. S celoobličejovou maskou FPS 7000, s integrovaným komunikačním modulem FPS 7000 COM-PLUS a se vzduchovým dýchacím přístrojem z typové řady PSS dosáhnete optimálního sladění celého systému. Lehká LED svítilna je integrována do skořepiny přílby a dostatečně osvětluje Váš pracovní prostor. Je upevněna uprostřed na čelním štítku a vybavena efektivní clonou proti oslnění , ale např. i inteligentním systémem pro správu baterie. V rámci vnitřního vybavení mohou být namontována různá komunikační zařízení pro různé druhy vysílaček. Budete tak moci uspokojivě komunikovat i v případě velkého hluku v okolním prostředí.

Detaily produktu

Vlastnosti produktu

Hmotnost
1,58 Kg
Pro velikost hlavy
50 - 66 cm
Recenze

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napište svůj názor

Přilba HPS7000 H1

Přilba HPS7000 H1

Zásahová přilba pro profesionální i dobrovolné jednotky

Napište svůj názor
Mohlo by se Vám také líbit
6 dalších produktů ve stejné kategorii:

Nasledujte nás na Facebooku