HP práškový 1kg

460 Kč vč. DPH

380 Kč bez DPH

Typ: P1 ČERVINKA
Druh: práškový
Výrobce: ČERVINKA – Česká Republika
Množství hasiva: 1 kg
Hasivo HJ ABC Super Powder
Účinnost: 5A, 34B, C
Použití: od –30°C do + 60°C

Práškové HP ( A,B,C )
Není vhodný na hašení sypkých materiálů (piliny, prachy)
Vhodný pro třídy požáru: A, B, C, D

Tento hasicí přístroj je vhodný k hašení požáru v počáteční fázi. Používá se především jako vybavení do osobních automobilů, najde si své využití také v domácnostech.

Lze jej použít i k hašení elektrických zařízení pod napětím do 1000 V z minimální vzdálenosti 1 m.

Je malý, dobře skladný, dodáván včetně autodržáku.

Přístroj je pod stálým tlakem a po použití je znovu naplnitelný. Tlak hasicího přístroje je viditelný na manometru, instalovaném na ventilu.

Podle vyhlášky 246/2001 Sb. je nutné před uvedením hasícího přístroje do provozu provést jeho kontrolu oprávněnou osobou – možnost vyberte ve variantách.

Provozuschopnost HP se prokazuje též dokladem o kontrole HP – cena za vystavení tohoto dokladu je 1×50 Kč bez DPH a to od 1 do 25 ks – tento doklad je nutný při kontrolách provozoven a při kolaudacích – požadavek o zápis uveďte v poznámce objednávky.

A – požáry pevných látek zejména organického původu, jejich hoření je obvykle provázeno žhnutím ( dřevo, papír, textil, uhlí, sláma, seno.) B – požáry kapalin nebo látek přecházejících do kapalného skupenství (např. barvy, laky, ředidla, oleje, nafta, benzín, tuky, pryskyřice…) C – požáry plynů (např. proban-butan, zemní plyn, acetylén, kyslík, vodík) D – požáry kovů (např. hořčík a jeho slitiny s hliníkem)

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napište svůj názor

HP práškový 1kg

HP práškový 1kg

Napište svůj názor

Související produkty